קופת אשראי נייד – כלי עבודה של עורך דין תעבורה

יד על הלב: האם יש מישהו שיכול להודות, בכנות וביושר, כי הוא נהנה מגבייה? מאחר שמדובר בחלק בלתי נפרד מביצוע עסקאות, קופת אשראי נייד מאפשרת לייעל את מלאכת הגבייה, להפקיע אותה מידי גורם שלישי, כגון פקיד או פקידה, מייתרת את הצורך להגיע למשרד וממילא משחררת מהתלות בשעות העבודה הרשמיות. היא נוחה הן לגובה והן ללקוח.

עורכי דין תעבורה, אשר מטבע עיסוקם נעים ונדים ממקום למקום, לא נדרשים לשאת עמם שום מכשיר מיוחד. הם יכול לבצע את החיוב והסליקה מכל מחשב או טלפון נייד. לא נדרשת כל תשתית והתקנה של מכשירים. המכשיר מנפיק חשבונית אלקטרונית, שכמוה כחשבונית תקינה וקבילה לכל דבר ועניין, שיכולה להישלח ישירות אל תא הדואר האלקטרוני של הלקוח. נתוני הסליקה מועברים אל טבל אקסל או אל כל טבלת רישום לפי חתכים ופרמטרים המקלים על הרישום והמעקב.

מי הבא בתור? אין כלל תור!

בעוד כאשר משלמים בחנויות יש צורך להגיע אל החנות עצמה – מן הסתם, רק בשעות העבודה הרשמיות-  באמצעות קופת אשראי נייד נהנה הלקוח מזכות-יתר מיוחדת: במקום שהוא יבוא אל נקודת התשלום, הגובה מגיע אליו בכבודו ובעצמו.

היות שנסיבות הפגישה בין עורך דין תעבורה למרשו הן כאלה שבהן, מטבע הדברים, מי שנזקקים לשירותיו של בעל המקצוע נתונים בסערת רגשות לאחר שהואשמו בביצוע עבירה- קל וחומר כאשר מדובה בעבירת תנועה חמורה- נושא התשלום עלול להידחות או אף  “להישכח”. כאשר העורך בין נושא עמו קופת אשראי נייד הוא יכול לבחור מתי הזמן המתאים להעלות את נושא התשלום בפני הלקוח ולבצע את הגבייה בו במקום ובו בזמן.

מדובר בקופה שלא נדרשת המתנה בתור לצורך התשלום היות שאין כלל תור. הגמישות המרבית, הנגישות והזמינות 24/7 הופכות את אמצעי הגבייה הזה לאפקטיבי מאין כמוהו מכל בחינה שהיא. הוא אינו מצריך “כוח אדם”- במירכאות ובלעדיהן- במיוחד לצורך זה. הוא, כשמו, נייד ומגיע לכל מקום על פי הצורך.

ניתן לאפיין את קופת אשראי נייד כמהפכה בנושא תשלום וגבייה. הביצוע והרישום מיידיים. הסדר מאפשר לעקוב אחרי התשלום ובכך לערוך את המאזן על בסיס נתונים מעודכנים און ליין. עבור עורכי דין ירושה.

ביצוע תשלומים באמצעות פלטפורמה מקוונת זו ממחיש, הלכה למעשה, את השינוי העצום שממשיכה לחולל רשת האינטרנט בזירת העסקים. כאשר ספק השירות הוא גם הממונה הישיר על הגבייה ועל ביצוע התשלום הוא מקל בכך על כולם- על המשרד שמטעמו הוא מבצע את התשלום ועל הלקוחות המשלמים.